loader image

Z wizytą na targach Dom Inteligentny 2014

Kolejne targi Dom Inteligentny już za nami. Przypomnijmy – to jedyna impreza w Polsce skierowana wyłącznie do branży smarthome. Ale czy na pewno? Zapoznając się z moim wpisem sprzed roku część z Was zwróciła uwagę, że te targi to nie tylko systemy sterowania, osprzęt naścienny i akcesoria. To również stanowiska, które mają przyciągnąć widzów (np. ze sportowymi samochodami), zainteresować inne grupy odbiorców (sprzęt muzyczny i kina domowe) oraz – wydaje mi się – zróżnicować i zapchać wolne miejsca – mam tu na myśli stanowiska ze sprzętem AGD.

 

Wracając do wpisu sprzed roku – aż dwie moje przepowiednie się sprawdziły.

Jak tak dalej pójdzie, na przyszłych targach będą miksery i malaksery.

– Tak brzmiał mój wpis sprzed roku.

Na targach mamy jeszcze większą różnorodności akcesoriów i „zabawek” – aż do sprzętu kuchennego.

 

Targi wiele by straciły, gdyby przeniosły się do klasycznej przestrzeni biurowo-targowej jak np. EXPO czy korytarze Stadionu Narodowego

– To również.

Druga to miejsce – targi przeniosły się z SOHO Factory prosto na korytarze Stadionu Narodowego. Z miejsca bardziej klimatycznego trafiły do bardziej reprezentacyjnego i wygodniejszego w dostaniu się. Czy odwiedzę następną edycję? No pewnie! To wciąż jedyna taka impreza w Polsce. Świetna okazja do poznania kolegów z branży, nowości standardu KNX i innych branżowych ciekawostek.