loader image
Zostań

Partnerem Futunext®

Realizujemy kompleksowe instalacje Smart w domach i rezydencjach w oparciu o standard KNX. Wybierz swoją branżę i zobacz jak możemy Ci pomóc:

Branża
projektowa

Branża
budowlana

Branża
instalatorska

Masz pytania? Poniżej poznasz odpowiedzi na większość z nich.

Zobacz jak wygląda współpraca z nami i jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. Jeśli zajmujesz się którąś z poniższych specjalizacji, zapraszamy do kontaktu.

Budowa domów
Generalny wykonawca
Inwestorzy zastępczy
Wykończenie wnętrz
Firmy wykończeniowe
Od czego by tu zacząć 😉 ? Naszym priorytetem jest powodzenie Twojego projektu. Dzięki temu, że jesteśmy siecią wykonawców, możemy zapewnić unikalną na rynku Podwójną Gwarancję Futunext.
link-placeholder
Więcej o Podwójnej Gwarancji Futunext

Na to pytanie tak samo trudno odpowiedzieć jak na pytanie „ile kosztuje dom?”. Kosztorysy systemów Smart należy zawsze porównywać z kosztem, który Inwestor poniesie na automatykę niezintegrowaną. Przykładowe kosztorysy porównawcze publikujemy w rocznikach „Raport SMART HOME”.

link-placeholder

 
Raport SMART HOME

Zazwyczaj odpowiadamy „Im wcześniej tym lepiej”, gdyż już na wstępnych etapach tworzenia koncepcji domu możemy sporo podpowiedzieć i doradzić. Rekomendowanym przez nas momentem do nawiązania kontaktu jest stan surowy otwarty domu, bez instalacji elektrycznych i sanitarnych.

link-placeholder

 
Umów się na spotkanie
Kierownik Projektu z ramienia Futunext utrzymuje stały kontakt z architektem i innymi wykonawcami, by zachować płynność wymiany informacji – wyjaśnia szczegóły projektu i zależności między instalacjami Smart a innymi projektami i pracami oraz pozyskuje wytyczne od innych branżystów. Podstawą udanego projektu jest sprawna komunikacja.
KNX to ogólnoświatowy standard systemów automatyki budynków. Najwygodniej go porównać na przykład do USB – urządzenia wielu producentów komunikują się ze sobą i tworzą jeden system. Zapewnia to nam oraz naszym klientom elastyczność w doborze poszczególnych komponentów oraz zapewnia obsługę pogwarancyjną na dziesiątki lat.
Smarthome Ready to opracowany przez Futunext standard instalacji elektrycznej umożliwiającej prace w trybie hybrydowym – zarówno jako instalacja klasyczna jak i Smart Home. Umożliwia to przygotowanie domu na etapie okablowania na technologiczną przyszłość i możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności w przyszłości – również etapami.
Naszym celem jest tworzenie systemów niezawodnych, minimalizując konieczność obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Dlatego – by zapewnić maksymalną sprawność – nie podejmujemy się realizowania kompleksowych instalacji opartych na systemach bezprzewodowych. Rozwiązania bezprzewodowe traktujemy jedynie jako uzupełnienie systemów kablowych.
Oferujemy obsługę 360° w zakresie instalacji elektrycznych i elektronicznych w domach i budynkach komercyjnych. Projektujemy, instalujemy i uruchamiamy i obsługujemy systemy Smart Home, rozwiązania z zakresu teletechniki, systemy bezpieczeństwa oraz rozwiązania multimedialne. Prowadzimy również standardowe prace związane z instalacjami elektrycznymi takie jak rozprowadzenie okablowania czy montaż gniazd i oświetlenia.
Posiadamy oddziały w największych miastach Polski, które prowadzą pracę w takim samym, wypracowanym standardzie. Nad jakością prac oraz ciągłym rozwojem czuwa centrala Futunext.
PTD (Program Technologiczny Domu) to autorska formuła projektowania nowoczesnych instalacji domowych opracowana przez Futunext. Prace rozpoczynamy warsztatem projektowym z klientem i architektem, zaś efektem prac jest spójny projekt wszystkich instalacji kablowych w budynku.

Buduj domy smart z Futunext!

Zostań częścią Futunext!

Postaw na rozwój i zostań naszym partnerem. Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy naszą ofertę współpracy.  Mateusz Orłowski
  Maciej Turski
  Daniel Baran
  Mariusz Morycz
  Barłomiej Dziewulski
  Łukasz Woźniak