loader image
Zostań

Partnerem Futunext®

Realizujemy kompleksowe instalacje Smart w domach i rezydencjach w oparciu o standard KNX. Wybierz swoją branżę i zobacz jak możemy Ci pomóc:

Branża
projektowa

Branża
budowlana

Branża
instalatorska

1
2
Zaplanuj spotkanie - wybierz termin
Dane kontaktowe
1. Zaplanuj spotkanie - wybierz termin
2. Dane kontaktowe

Zaplanuj spotkanie i dowiedz się jak możemy ze sobą współpracować

Spotkajmy się, by porozmawiać o potencjalnej współpracy między naszymi firmami. Z przyjemnością porozmawiamy telefonicznie, przeprowadzimy wideokonferencję, lub spotkamy się na żywo w Waszym lub naszym biurze.

Wybierz dogodny termin spotkania:

Wczytuję kalendarz...

Dane kontaktowe

Po przesłaniu formularza, otrzymasz e-mailem informacje o zaplanowanym spotkaniu.

Pomoże nam w skierowaniu Cię do naszego najbliższego oddziału.

Skorzystaj z powyższego pola, by przekazać dodatkowe informacje o planowanej rezerwacji.

Masz pytania? Poniżej poznasz odpowiedzi na większość z nich.

Zobacz jak wygląda współpraca z nami i jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. Jeśli zajmujesz się którąś z poniższych specjalizacji, zapraszamy do kontaktu.

Twój Zespół potrzebuje wsparcia w zakresie Smart Home?

 • Przeszkolimy Twój zespół w oczekiwanym przez Ciebie zakresie. Przygotujemy dla Was materiały merytoryczne i marketingowe umożliwiające obsługę Twojego klienta. W przyszłości możecie liczyć na stałe wsparcie telefoniczne naszego zespołu.

Twój klient jest zainteresowany projektem instalacji Smart Home?

 • Rozszerz portfolio swojej firmy i oferuj swoim klientom Program Technologiczny Domu Futunext®. Zrealizujemy projekt jako podwykonawca i zdejmiemy problem z Twojej głowy. Skontaktuj się z nami – my zajmiemy się resztą.

Twój klient chce porozmawiać o szczegółach technicznych instalacji Smart Home?

 • Zaproś przedstawiciela Futunext® jako konsultanta na spotkanie z Twoim Klientem. W trakcie niezobowiązującej rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Możesz liczyć na merytoryczny, a nie sprzedażowy charakter spotkania.
Budowa domów
Generalny wykonawca
Inwestorzy zastępczy
Wykończenie wnętrz
Firmy wykończeniowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozwiązaniach Smart Home?

 • Umów się z nami na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie. Przeanalizujemy Twoje potrzeby, przedstawimy możliwości i dobierzemy odpowiednie rozwiązania do Twoich projektów. Po spotkaniu przygotujemy krótką notatkę.

Chcesz oferować kompletny system Smart Home w budowanych nieruchomościach?

 • Zaproponujemy elastyczne warunki współpracy. Wspólnie uzgodnimy podział prac między Twoimi aktualnymi pracownikami i współpracownikami a zespołem Futunext®, byś miał pełną kontrolę nad przedsięwzięciem i zyskał więcej.

Chcesz niewielkim kosztem zwiększyć wartość projektu deweloperskiego?

 • Zaprojektujemy system Smarthome Ready dla budowanych przez Ciebie mieszkań lub domów. Rozwiązanie to zapewni większą kontrolę nad wykonawcami, a przyszłym właścicielom umożliwi rozbudowę instalacji do standardu Smart Home.

Potrzebujesz partnera technologicznego, któremu możesz zaufać?

 • Sprawdź, jak w praktyce wygląda współpraca z Futunext®. Nasi partnerzy mogą liczyć na stałe wsparcie merytoryczne, doradztwo, profesjonalne usługi instalatorskie i projektowe oraz dostęp do ogólnopolskiej sieci kontaktów.

Jesteś zainteresowany nowymi, ciekawymi zleceniami z branży Smart Home?

 • W Futunext® korzystamy ze wsparcia podwykonawców. Stale budujemy i poszerzamy bazę zaufanych współpracowników w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, być może mamy dla Ciebie zlecenia.

Chciałbyś rozszerzyć zakres usługo Smart Home?

 • W Futunext® stawiamy na edukację. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową i dowiedz się, jak możesz wdrożyć się w realizację usług Smart Home. Prowadzimy szkolenia stacjonarne, zdalne oraz kursy wdrożeniowe.

Masz zapytania ofertowe, których nie obsługujesz?

 • W Futunext® zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji Smart Home: od koncepcji, przez projekt, prace montażowe i uruchomienie. Skontaktuj się z nami, by poznać korzyści wynikające z przekazywania nam zleceń.

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy?

 • Dołącz do sieci Futunext® i rozwijaj się razem z nami. Umów się na spotkanie, by dowiedzieć się, jakie wymagania stawiamy kandydatom do sieci Futunext® oraz jakie korzyści płyną z dołączenia do naszej organizacji.
Od czego by tu zacząć 😉 ? Naszym priorytetem jest powodzenie Twojego projektu. Dzięki temu, że jesteśmy siecią wykonawców, możemy zapewnić unikalną na rynku Podwójną Gwarancję Futunext.
link-placeholder
Więcej o Podwójnej Gwarancji Futunext

Na to pytanie tak samo trudno odpowiedzieć jak na pytanie „ile kosztuje dom?”. Kosztorysy systemów Smart należy zawsze porównywać z kosztem, który Inwestor poniesie na automatykę niezintegrowaną. Przykładowe kosztorysy porównawcze publikujemy w rocznikach „Raport SMART HOME”.

link-placeholder

 
Raport SMART HOME

Zazwyczaj odpowiadamy „Im wcześniej tym lepiej”, gdyż już na wstępnych etapach tworzenia koncepcji domu możemy sporo podpowiedzieć i doradzić. Rekomendowanym przez nas momentem do nawiązania kontaktu jest stan surowy otwarty domu, bez instalacji elektrycznych i sanitarnych.

link-placeholder

 
Umów się na spotkanie
Kierownik Projektu z ramienia Futunext utrzymuje stały kontakt z architektem i innymi wykonawcami, by zachować płynność wymiany informacji – wyjaśnia szczegóły projektu i zależności między instalacjami Smart a innymi projektami i pracami oraz pozyskuje wytyczne od innych branżystów. Podstawą udanego projektu jest sprawna komunikacja.
KNX to ogólnoświatowy standard systemów automatyki budynków. Najwygodniej go porównać na przykład do USB – urządzenia wielu producentów komunikują się ze sobą i tworzą jeden system. Zapewnia to nam oraz naszym klientom elastyczność w doborze poszczególnych komponentów oraz zapewnia obsługę pogwarancyjną na dziesiątki lat.
Smarthome Ready to opracowany przez Futunext standard instalacji elektrycznej umożliwiającej prace w trybie hybrydowym – zarówno jako instalacja klasyczna jak i Smart Home. Umożliwia to przygotowanie domu na etapie okablowania na technologiczną przyszłość i możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności w przyszłości – również etapami.
Naszym celem jest tworzenie systemów niezawodnych, minimalizując konieczność obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Dlatego – by zapewnić maksymalną sprawność – nie podejmujemy się realizowania kompleksowych instalacji opartych na systemach bezprzewodowych. Rozwiązania bezprzewodowe traktujemy jedynie jako uzupełnienie systemów kablowych.
Oferujemy obsługę 360° w zakresie instalacji elektrycznych i elektronicznych w domach i budynkach komercyjnych. Projektujemy, instalujemy i uruchamiamy i obsługujemy systemy Smart Home, rozwiązania z zakresu teletechniki, systemy bezpieczeństwa oraz rozwiązania multimedialne. Prowadzimy również standardowe prace związane z instalacjami elektrycznymi takie jak rozprowadzenie okablowania czy montaż gniazd i oświetlenia.
PTD (Program Technologiczny Domu) to autorska formuła projektowania nowoczesnych instalacji domowych opracowana przez Futunext. Prace rozpoczynamy warsztatem projektowym z klientem i architektem, zaś efektem prac jest spójny projekt wszystkich instalacji kablowych w budynku.

Buduj domy smart z Futunext!

Zostań częścią Futunext!

Postaw na rozwój i zostań naszym partnerem. Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy naszą ofertę współpracy.  Warszawa Łomianki