Niewidzialne głośniki w Twoim salonie?

Żadne głośniki nie odpowiadają wystrojowi wnętrza Twojego salonu? Nie chcesz kolejnych “mebli” w swojej sypialni? Jest na to rozwiązanie – zdecyduj się na… niewidzialne głośniki. Może brzmi to absurdalnie, ale takie rozwiązania – głośniki wbudowane i ukryte w ścianie oferuje już coraz więcej producentów. Z tą ciekawą technologią możesz zapoznać się na poniższym nagraniu:

System audio to często nieodłączny element automatyki. Stosując dobre odtwarzacze i systemy muzyczne można zintegrować całą muzykę w domu z instalacją KNX lub Loxone. Co to daje w praktyce? Choćby możliwość sterowania nagłośnieniem całego domu z poziomu przycisków naściennych i smartfona, wykorzystywanie odpowiednich utworów czy stacji radiowych jako scen i sytuacji – 1 klik i zmienimy zwykłe wieczorne posiedzenie w romantyczną kolację.

 

Korzystając z dzisiejszego wpisu przypominamy, że najbliższe targi Dom Inteligentny 2013 już za 10 dni! To będzie świetna okazja, by namacalnie poznać rozwiązania, o których czytacie między innymi na tym blogu od kilku miesięcy!