loader image

Akcja promocyjna książki na Targach Dom Inteligentny 2015

Świetnie się złożyło, że tegoroczne targi Dom Inteligentny rozpoczęły się już w piątek i trwały jeszcze przez cały weekend. Skorzystaliśmy z tej okazji, by zrobić sobie lżejszy dzień, wyjść wreszcie z biura, nie planować wizyty na instalacjach, tylko móc spokojnie przespacerować się po przestrzeni wystawowej, poznać nowości sprzętowe, porozmawiać z kolegami z branży. Po takim wypadzie aż prosiło się, by resztę dnia poświęcić na integrację w nieco bardziej ustronnym miejscu, co z przyjemnością uczyniliśmy.

 

Świetna też była data tych targów i nieprzypadkowa korelacja z premierą książki „10 mitów inteligentnych domów”. Pracując nad wyraz intensywnie przez ostatnie dwa tygodnie wyrobiłem się z publikacją książki, która mogła mieć swoją prapremierę na wspomnianych targach. Dziewczyny przed Stadionem Narodowym rozdawały ulotki, ja promowałem publikację wśród uczestników targów. Działo się!

 

Nie mniej same targi również warte był zobaczenia. Choćby jeden ciekawy produkt, który wprowadzilibyśmy do oferty po zapoznaniu się z nim na miejscu już spowodowałby, że czas nie był stracony. I niekoniecznie musi to być automatyka spod znaku KNX! Teraz analizujemy zebrane materiały i wkrótce będziemy wiedzieli, czy nowo poznane rozwiązania pasują do filozofii Futunext.

79b

Równocześnie akcja promocyjna odbyła się jeszcze w dwóch miejscach. Pierwsze to, znany części czytelników portal Wykop.pl:

Link do akcji na Wykopie

Na stronie akcji pojawiło się mnóstwo ciekawych pytań i uwag dotyczących książki, mojej pracy i ogólnej tematyki inteligentnych domów. Stronę obejrzało ponad 20 tysięcy internautów.

 

Drugim miejscem promocji książki była odbywająca się w tym samym czasie konferencja Myśleć Jak Milionerzy, gdzię korzystając z uprzejmości organizatorów miałem okazję powiedzieć kilka słów publiczności o mojej najnowszej książce i zachęcić do jej pobrania. Absolutnym zbiegiem okoliczności własnie podczas jednego wykładu potrzebny był statysta do żonglowania i trafiło akurat na mnie. Z pewnością będę miło wspominał to wydarzenie.

79c