loader image

25 urodziny KNX! (wideo z życzeniami)

Już kurz po obchodach 25 lecia KNX powoli opada (‪#‎KNXis25‬). I ja zostałem zaproszony na uroczystości urodzinowe organizowane w Polsce. To była świetna impreza będąca okazją do bliższego poznania kolegów z naszej branży oraz architektów i projektantów wnętrz.

Urodziny KNX | Warszawa | Inteligentne domy | Automatyka | Domy

 

Pora na małe podsumowanie samych urodzin KNX. W tym samym dniu odbyły się 53 imprezy urodzinowe na całym świecie. Standard obecny jest już w oficjalnie w 40 krajach świata z ponad 300 producentami oraz linią ponad 7 tysięcy produktów. Wszystkiego najlepszego i kolejnych 25 lat sukcesów! Szczególnie dla KNX Polska! Na polskiej imprezie nie mogło po prostu zabraknąć delegacji z Futunext. Zostaliśmy wyróżnieni przez KNX Association w krótkim nagraniu urodzinowym, które możecie zobaczyć poniżej. Jesteście ciekawi co było prezentem?

 

[nz_youtube id=”Jqerg1Sk2tU?t=78″ width=”” /]

Korzystając z dzisiejszego wpisu pochwalimy się jeszcze, że zostaliśmy sponsorem turnieju internetowego Counter Strike:Global Offensive, w którym kilkadziesiąt drużyn z całej Polski będzie walczyć o tytuł najlepszej. Więcej o tym wydarzeniu na twitch.tv/mirkogamingsquad.

82c