loader image
Futunext.
Twój inteligentny dom.

Ogólnopolska sieć wykonawców smart home
Oddział Białystok

0
Zrealizowanych
projektów
0
Zrealizowanych
instalacji
0
%
Klientów zleciło nam realizację
po wykonaniu projektu

Firma Futunext posiada swój oddział w Białymstoku. Tworzy go zespól doświadczonych ekspertów w obszarze projektowania, produkcji i realizacji wdrożeń systemów smart home. Nasza firma oferuje wysokiej jakości systemy inteligentnego domu w Białymstoku, które powstają w oparciu o standard technologiczny KNX. Każdorazowo stawiamy na pełne zrozumienie potrzeb klienta i przygotowanie rozwiązania szytego na miarę.

Smart Home - Białystok

Najwyższe standardy wypracowane na przestrzeni lat

Oddział Futunext w Białymstoku zachowuje najwyższe standardy rynkowe w obszarze jakości obsługi klienta i jakości wykonanych projektów i realizacji. Od lat przygotowujemy i wdrażamy sprawdzone procesy, które następnie udoskonalamy. Posiadamy oddziały w wielu dużych miastach w Polsce, gdzie dbamy o zaspokojenie potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Projektowane przez nas systemy smart home w Białymstoku poprawiają komfort codziennego życia użytkowników oraz korzystnie wpływają na redukcję kosztów eksploatacji nieruchomości. Optymalnie wykorzystamy potencjał danego budynku.

Zobacz realizacje

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w trosce o zapewnienie najwyższych standardów obsługi i realizacji usługi. Chcemy, aby inteligenty dom w Lublinie korzystnie wpłynął na Twoje codzienne funkcjonowanie i bezpieczeństwo. Prawidłowo zaprojektowany i zintegrowany system pozwoli na uchronienie się nawet przed kilkudziesięcioma zagrożeniami. To nie tylko włamania, ale również ewentualne pożary, powiedzie, zwarcia elektryczne i inne.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i jeszcze dziś skontaktuj się z przedstawicielami Futunext w Lublinie. Nasi specjaliści zadbają o Twoje potrzeby i sprawią, że Twoje życie będzie jeszcze wygodniejsze. Już na etapie budowy domu pomyśl o odpowiednich zabezpieczeniach. Nasze usługi wykonujemy także na ukończonych i eksploatowanych obiektach. Zachęcamy do kontaktu przez formularz wyceny lub formularz kontaktowy. 

Atutem firmy Futunext jest to, że nasi specjaliście posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, wdrażania i eksploatacji systemów zaliczanych do Smart Home. Stawiamy na kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie sprawić, że systemy inteligentnego domu w Lublinie są szyte na miarę. 

Po indywidualnej konsultacji przygotowujemy dedykowany projekt do zatwierdzenia przez klienta. Następnie kładziemy niezbędne okablowanie oraz tworzymy prowizoryczne instalacje, które wspierają bezpieczeństwo budowy budynku. Po ukończeniu budowy dokonujemy montażu końcowego poszczególnych elementów systemu i technologii towarzyszących. Integrujemy je ze sobą i oddajemy do użytku klienta, po wcześniejszej weryfikacji poprawnego działania Smart Home. Dzięki temu każdy klient otrzymuje gwarancję, że instalacja jest w pełni sprawne i niezawodna. Realizujemy systemy KNX oraz inne zaawansowane systemy elektroniczne. 

Co obejmują projektowane przez nas systemy?

Rozbudowanie systemu smart home zależy od specyfiki obiektu i potrzeb inwestora. Tworzymy kompleksowe rozwiązania, w których znajdują się m.in.: system kontroli dostępu do nieruchomości, teletechnika, systemy sterowania: klimatyzacją, wentylacją i ogrzewaniem, zarządzanie oświetleniem oraz innymi instalacjami w domu. Stosowana przez nas automatyka budynkowa w Białymstoku przygotowana jest do ewentualnego skalowania. Ponadto system jest intuicyjny w obsłudze i sprawi, że dom będzie jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb wszystich domowników. Na co dzień korzystamy ze sprawdzonych i wydajnych rozwiązań technologicznych.

Skorzystaj z naszej oferty

Jeżeli chcesz zaprojektować i wdrożyć funkcjonalny inteligentny dom w Białymstoku, to zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Firma Futunext to jeden z liderów rynków i gwarancja wysokiej jakości usługi. Z powodzeniem zrealizujemy projekty w:

  • domach jednorodzinnych;
  • apartamentach;
  • rezydencjach;
  • restauracjach;
  • hotelach;
  • biurach;
  • i innych obiektach.

Realizacje wdrażamy w Białymstoku i okolicach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt szyty na miarę.

Bezpłatna wycena online

Określ powierzchnię inwestycji

50 m2
250 m2
500 m2
750 m2
1000 m2
Wyceń
Przejdź do wyceny
Co wyróżnia

Futunext Białystok

Bartłomiej Dziewulski

Jana Samsonowicza 39/35
20-485 Lublin

Bartłomiej Dziewulski

Kamil Szapował

Krańcowa 21
15-155 Białystok

Udzielamy podwójnej gwarancji jakości futunext Białystok

Pierwszy to firma prowadząca lokalny oddział Futunext Białystok, czyli Twój wykonawca, który zobowiązany jest realizować prace zgodnie ze standardami wypracowanymi przez Sieć Futunext.

Dodatkową gwarancję zapewnia Centrala Futunext, zarządzająca ogólnopolską siecią Futunext. Koordynuje ona pracę i jakość realizowanych usług przez lokalne oddziały.

Dowiedz się więcej
Umów się na konsultację
Kreujemy

i edukujemy branżę

Dołącz do nas

Główną ideą przyświecającą sieci franczyzowej Futunext® jest dostarczenie naszym partnerom kompleksowego rozwiązania do zarządzania i rozwoju firmy z branży smart home. Dzięki wypracowanym narzędziom, sprawdzonym metodom i procesom pomożemy Ci pokonać wyzwania na każdym etapie rozwoju twojej firmy, by zapewnić jej wzrost, a Tobie – czas.

Co wyróżnia

Futunext

Specjalizujemy się w realizacji systemów Smart Home w domach i rezydencjach. Szczególnie tam – gdzie wymagana jest najwyższa jakość obsługi. Naszym klientom oferujemy komplet usług projektowych i instalacyjnych z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, multimedialnych i bezpieczeństwa.

0
Procedur i wytycznych
w firmowej wikipedii
0
Autorskich systemów
informatycznych
0
Stron artykułów oraz
publikacji
Poznaj

zespół futunext

Zostań partnerem Futunext