Dlaczego franczyza?

Misja Futunext®

Nasz cel to dostarczanie kompleksowych rozwiązań technologicznych dla budynków. Sięgamy po sprawdzone, ale zarazem innowacyjne technologie, by spełnić najtrudniejsze oczekiwania inwestorów. Efektem naszych prac są budynki, które potrafią więcej. W Futunext® przyszłość jest na wyciągnięcie ręki.

Wizja Franczyzy Futunext®

Główną ideą przyświecającą sieci franczyzowej Futunext® jest dostarczenie naszym partnerom kompleksowego rozwiązania do zarządzania i rozwoju firmy z branży smart home. Dzięki wypracowanym narzędziom, sprawdzonym metodom i procesom pomożemy ci pokonać wyzwania na każdym etapie rozwoju twojej firmy, by zapewnić jej wzrost, a tobie – czas.

Tworząc sieć franczyzową Futunext® chcemy dostarczać najwyższą jakość usług dla inwestorów w całej Polsce. By zapewnić identyczny standard realizacji w każdej lokalizacji, zapewniamy kompleksową obsługę partnerów sieci. Oferujemy stałe wsparcie partnera w rozwoju jego firmy na rynku lokalnym. Dzięki sprawdzonym metodom Futunext® uporządkujesz procesy w swojej firmie: zadbasz o pracowników, klientów i rentowność zleceń. Z nami poprawisz wyniki finansowe i odzyskasz swój czas. Z naszą pomocą stworzysz firmę, która będzie rozwijać się bez Twojej bieżącej pracy – uzyskasz wolność finansową i czas dla siebie i rodziny.

Oferta franczyzowa

Standardy jakości

Centrala Futunext® odpowiada za jednolity standard realizacji zleceń w całej sieci. Realizuje to dzięki tworzeniu narzędzi, budowaniu know-how, organizowaniu szkoleń oraz oraz kontroli jakości prac Franczyzobiorców.

Efekt sieci

Centrala Futunext® odpowiada za utrzymanie i budowę sieci, za utrzymywanie relacji między członkami sieci, za wsparcie Franczyzobiorców w wyznaczaniu i realizowaniu celów biznesowych.

Grupa zakupowa

Centrala Futunext® wyznacza rekomendowanych dostawców materiałów i usług dla Franczyzobiorców, dzięki czemu jako większa grupa zakupowa może zaproponować korzystniejsze warunki handlowe.

Wspólny marketing

Centrala Futunext® dzięki prowadzeniu działań marketingowych o zasięgu ogólnopolskim, pozyskuje zapytania ofertowe i przekazuje je Franczyzobiorcom według klucza geograficznego.

Wyłączność terytorialna

Każdy z punktów sieci ma wyłączność terytorialną. Zapytania ofertowe z danego regionu trafiają wyłącznie do Franczyzobiorcy z danej lokalizacji. Ponadto w danym rejonie nie zostanie uruchomiony żaden inny oddział Futunext®.

Stały rozwój

Franczyzobiorca ma za zadanie prowadzić swoje przedsiębiorstwo zgodnie z wytycznymi Futunext®, rozwijać swój biznes w tempie, na jaki pozwala rynek, współpracować z innymi oddziałami sieci oraz opłacać składki członkowskie proporcjonalnie do osiąganego przychodu.

Komfortowy start

Franczyzobiorca, na początku współpracy, może uzyskać obniżenie składki członkowskiej uwzględniającej jego obecną sytuację biznesową oraz skalę prowadzonego przedsiębiorstwa.

Społeczność

Główną cechą odróżniającą Futunext® od innych sieci franczyzowych jest społeczność. W grupie przedsiębiorców zmierzających się z takimi samymi wyzwaniami tej samej branży znajdziesz wsparcie, rady i cenne wskazówki.

Sylwetka Franczyzobiorcy

Czy…

Zajmujesz się projektowaniem lub wykonywaniem instalacji elektrycznych, alarmowych lub automatyki i masz w tym co najmniej dwa lata doświadczenia?

Jesteś zainteresowany rozwojem, chcesz nabywać nowe kompetencje i umiejętności nie tylko w obszarach technicznych, ale też biznesowych?

Jesteś zainteresowany rozwojem, chcesz nabywać nowe kompetencje i umiejętności nie tylko w obszarach technicznych, ale też biznesowych?

Interesują Cię nowe technologie i rozwiązania smart w domach?

Chcesz zbudować zespół, stworzyć stabilną i skutecznie działającą firmę?

Chcesz zbudować zespół, stworzyć stabilną i skutecznie działającą firmę?

Marzysz o osiągnięciu wolności finansowej i chcesz poznać na nią przepis?

Chcesz korzystać ze sprawdzonych narzędzi, wytycznych i procedur Futunext®?

Chcesz korzystać ze sprawdzonych narzędzi, wytycznych i procedur Futunext®?

Chcesz stać się częścią społeczności Futunext® i wspierać ją w rozwoju?*

Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś „TAK!”, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość☺.
Jesteś idealnym kandydatem do sieci Futunext®!

*Tworzymy społeczność wykonawców wyznających podobne wartości i mających spójne cele. Zależy nam na tym, by osoby, które aplikują do sieci futunext®, zostały zaakceptowane przez wszystkich członków grupy i aktywnie rozwijały swoją firmę w ramach sieci oraz wspierały rozwój całej sieci Futunext®.

Franczyza Futunext® skierowana jest dla Przedsiębiorców na wszystkich etapach rozwoju, zobacz co mamy Tobie do zaoferowania

START!

Nie wiesz, jak zacząć prowadzenie własnej firmy i masz w związku z tym wiele obaw i pytań?

  • Wskażemy Ci właściwy i skuteczny sposób funkcjonowania firmy
  • Pomożemy Ci pozyskać klientów na realizacje smart
  • Przekażemy Ci wiedzę, jak projektować i wykonywać systemy

ROZWINIĘCIE!

Masz już mały zespół i zlecenia na najbliższe miesiące? Masz poczucie, że coś blokuje Twój wzrost?

  • Wdrożymy procesy, dzięki czemu Twoja firma będzie pracować stabilnie i będzie wciąż się rozwijać
  • Zadbamy o podniesienie rentowności zleceń
  • Uporządkujemy podział odpowiedzialności i zadań w Twoim zespole

WYJŚCIE!

Zarządzasz dużą, uporządkowaną firmą i chcesz się od niej uwolnić? Chcesz w pełni cieszyć się sukcesem?

  • Przekształcimy Twoją firmę w Twój dochód pasywny
  • Będziemy kontrolować rozwój i jakość pracy zespołu w Twojej firmie, na bieżąco raportując Ci kondycję firmy
  • Zapewnimy dalszy, stabilny wzrost Twojej organizacji

Przyłączenie krok po kroku

Proces rekrutacji składa się z dziesięciu kroków i jest on od początku nastawiony na rozwój przyszłego partnera oraz poznanie lokalnego rynku. Proces ma charakter kursu przygotowującego do skutecznego prowadzenia firmy wykonawczej z branży smart home. Zapewniamy Cię, że samo przejście przez ten kurs zapewni wzrost Twojej firmie. Proces trwa od trzech do sześciu miesięcy.

1. Udział w spotkaniu informacyjnym
Spotkanie informacyjne, to najczęściej pierwsza okazja poznania naszej propozycji współpracy partnerskiej. Podczas spotkania dowiesz się nie tylko tego, na czym polega współpraca z Futunext®, ale poznasz praktyczne, możliwe do natychmiastowego wdrożenia, wskazówki dotyczące zarządzania firmą usługową w branży instalacyjnej.

 

2. Przeczytanie „Mitu Przedsiębiorczości”
Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy, przed rozpoczęciem dalszych rozmów zostaną poproszone o przeczytanie książki “Mit Przedsiębiorczości” Michaela E. Gerbera. Koncepcje zawarte w tej publikacji mają kluczowe znaczenie podczas dalszych rozmów dotyczących przyłączenia do sieci.

 

3. Analiza rynku lokalnego
Kluczową pracą, która pozwoli Ci odpowiedzialnie podjąć decyzję o stworzeniu oddziału Futunext® w Twoim regionie jest analiza rynku lokalnego. Przekażemy Ci listę pytań, która umożliwi Ci zweryfikowanie potencjału, jakim dysponuje Twoja lokalizacja.

 

4. Analiza biznesu
Kolejnym krokiem jest spotkanie robocze, podczas którego przeanalizujemy obecną sytuację twojej firmy oraz wspólnie określimy potencjał ze współpracy. Podczas tego spotkania poznasz w praktyce, na czym polega wsparcie biznesowe, które otrzymuje każdy z naszych partnerów.

 

5. Spotkania z obecnymi Franczyzobiorcami
Tworzymy społeczność, która współpracuje i wspiera się nawzajem, dlatego chcemy, byś spotkał się z każdym z obecnych franczyzobiorców. Dzięki temu każdy z naszych partnerów będzie mógł ocenić Twoją kandydaturę, a Ty dowiesz się “od środka”, jak to jest prowadzić oddział Futunext®.

 

6. Podpisanie listu intencyjnego
Owocne przejście przez pięć pierwszych kroków sfinalizowane jest podpisaniem listu intencyjnego, oficjalnie deklarującego chęć współpracy między Tobą a Futunext®. Dalsza współpraca wiąże się z uiszczeniem opłaty wstępnej za szkolenia.

 

7. Udział w szkoleniu wstępnym
Cykl szkoleń wstępnych służy sprawnemu wdrożeniu partnera do sieci Futunext®. Podczas spotkań nie tylko poznasz swoich partnerów z innych oddziałów, ale też dowiesz się, jak pozyskiwać zlecenia, kierować projektem i realizować poszczególne etapy prac.

 

8. Organizacja wydarzenia promocyjnego
Organizacja wydarzenia szkoleniowo-promocyjnego w Twoim mieście jest kluczowym momentem rozwoju oddziału. Pomożemy Ci zorganizować wydarzenie, które wypromuje Cię na rynku lokalnym i ułatwi pozyskanie pierwszych zleceń.

 

9. Pozyskanie pierwszego klienta
Pozyskanie pierwszego klienta na kompleksową realizację systemu smart jest warunkiem koniecznym przystąpienia do sieci Futunext®. Jest to nie tylko dowód skuteczności Twoich działań na rynku lokalnym, ale też szansa na przeprowadzenie Cię przez cały proces realizacji zgodnie z wytycznymi sieci.

 

10. Podpisanie umowy franczyzowej Futunext®
Uwieńczeniem całego procesu jest podpisanie umowy franczyzowej i oficjalne dołączenie do sieci Futunext®. Gratulujemy i witamy na pokładzie!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy odezwiemy się do Ciebie.

Używając tego formularza - tym samym wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przy pomocy tego serwisu.