loader image
Dołącz do Futunext

Jedynej sieci wykonawców smart home w polsce!

Zajmujesz się projektowaniem lub wykonywaniem instalacji elektrycznych, alarmowych lub automatyki i masz w tym co najmniej dwa lata doświadczenia? Realizuj z nami kompleksowe instalacje Smart Home
w standardzie KNX!

Wizja

franczyzy według futunext®

Dołącz do nas

Główną ideą przyświecającą sieci franczyzowej Futunext® jest dostarczenie naszym partnerom kompleksowego rozwiązania do zarządzania i rozwoju firmy z branży smart home. Dzięki wypracowanym narzędziom, sprawdzonym metodom i procesom pomożemy Ci pokonać wyzwania na każdym etapie rozwoju twojej firmy, by zapewnić jej wzrost, a Tobie – czas.

Tworząc sieć franczyzową Futunext® chcemy dostarczać najwyższą jakość usług dla inwestorów w całej Polsce. By zapewnić identyczny standard realizacji w każdej lokalizacji, zapewniamy kompleksową obsługę partnerów sieci. Oferujemy stałe wsparcie partnera w rozwoju jego firmy na rynku lokalnym. Dzięki sprawdzonym metodom Futunext® uporządkujesz procesy w swojej firmie: zadbasz o pracowników, klientów i rentowność zleceń. Z nami poprawisz wyniki finansowe i odzyskasz swój czas. Z naszą pomocą stworzysz firmę, która będzie rozwijać się bez Twojej bieżącej pracy – uzyskasz wolność finansową i czas dla siebie i rodziny.

Dołącz do nas
Jak wygląda

proces przyłączenia

ETAP I
Spotkanie informacyjne

Jesteś zainteresowany dołączeniem do sieci Futunext? Na pewno masz wiele pytań! Spotkajmy się i porozmawiajmy! Przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

ETAP II
Analiza biznesu

Przed rozpoczęciem współpracy, przeanalizujemy Twoje otoczenie biznesowe i potencjał rynku lokalnego. W trakcie tego spotkania dowiesz się też więcej o funkcjonowaniu naszej sieci.

ETAP III
Weryfikacja kandydatury

Nie tylko centrala Futunext ale i inny franczyzobiorcy poddadzą ocenie Twoją kandydaturę. Ty również będziesz miał możliwość rozmowy z innych franczyzobiorcami Futunext.

ETAP IV
Szkolenie wstępne

Rozpoczynając szkolenie wstępne, rezerwujesz wyłączność terytorialną w swoim regionie. Po szkoleniu możesz przystąpić do działań marketingowo-sprzedażowych. Otrzymasz niezbędne narzędzia i wsparcie w tym zakresie

ETAP V
Podpisanie umowy

Po przejściu procesu rekrutacji pozostaje oficjalne podpisanie umowy franczyzowej. Witamy w gronie Futunext!

Dołącz do nas
Poznaj

korzyści

Jakie firmy

zapraszamy do sieci futunext?

Franczyza Futunext jest skierowana do przedsiębiorców z branży instalacji smart na każdym etapie rozwoju:

Początkujących

którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie lub dopiero chcą zacząć

Dołącz do nas
Rozwijających się

którzy chcieliby dokonać usprawnień i uporządkować swój biznes

Dołącz do nas
Dojrzałych

szukających pomysłu na wyjście z działań operacyjnych w swojej firmie

Dołącz do nas
Dołącz do nas

Zostań częścią Futunext!

Zostań częścią Futunext!

Postaw na rozwój i zostań naszym partnerem. Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy naszą ofertę współpracy.


  Najczęściej

  zadawane pytania

  Od czego by tu zacząć 😉 ? Naszym priorytetem jest powodzenie Twojego projektu. Dzięki temu, że jesteśmy siecią wykonawców, możemy zapewnić unikalną na rynku Podwójną Gwarancję Futunext.
  link-placeholder
  Więcej o Podwójnej Gwarancji Futunext
  Na to pytanie tak samo trudno odpowiedzieć jak na pytanie „ile kosztuje dom?”. Kosztorysy systemów Smart należy zawsze porównywać z kosztem, który Inwestor poniesie na automatykę niezintegrowaną. Przykładowe kosztorysy porównawcze publikujemy w rocznikach „Raport SMART HOME”.
  link-placeholder
  Raport SMART HOME
  KNX to ogólnoświatowy standard systemów automatyki budynków. Najwygodniej go porównać na przykład do USB – urządzenia wielu producentów komunikują się ze sobą i tworzą jeden system. Zapewnia to nam oraz naszym klientom elastyczność w doborze poszczególnych komponentów oraz zapewnia obsługę pogwarancyjną na dziesiątki lat.
  Smarthome Ready to opracowany przez Futunext standard instalacji elektrycznej umożliwiającej prace w trybie hybrydowym – zarówno jako instalacja klasyczna jak i Smart Home. Umożliwia to przygotowanie domu na etapie okablowania na technologiczną przyszłość i możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności w przyszłości – również etapami.
  Naszym celem jest tworzenie systemów niezawodnych, minimalizując konieczność obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Dlatego – by zapewnić maksymalną sprawność – nie podejmujemy się realizowania kompleksowych instalacji opartych na systemach bezprzewodowych. Rozwiązania bezprzewodowe traktujemy jedynie jako uzupełnienie systemów kablowych.
  Oferujemy obsługę 360° w zakresie instalacji elektrycznych i elektronicznych w domach i budynkach komercyjnych. Projektujemy, instalujemy i uruchamiamy i obsługujemy systemy Smart Home, rozwiązania z zakresu teletechniki, systemy bezpieczeństwa oraz rozwiązania multimedialne. Prowadzimy również standardowe prace związane z instalacjami elektrycznymi takie jak rozprowadzenie okablowania czy montaż gniazd i oświetlenia.
  Posiadamy oddziały w największych miastach Polski, które prowadzą pracę w takim samym, wypracowanym standardzie. Nad jakością prac oraz ciągłym rozwojem czuwa centrala Futunext.
  PTD (Program Technologiczny Domu) to autorska formuła projektowania nowoczesnych instalacji domowych opracowana przez Futunext. Prace rozpoczynamy warsztatem projektowym z klientem i architektem, zaś efektem prac jest spójny projekt wszystkich instalacji kablowych w budynku.

  Futunext oferuje współpracę partnerską na zasadach franczyzy. Wypełnij formularz na stronie www.futunext.com/ franczyza/ lub skontaktuj się bezpośrednio z koordynatorem ds. franczyzy w sieci Futunext, Moniką Frank, tel.: 696 884 351.

  Futunext nie daje gwarancji przekazywania konkretnej ilości zleceń, zależne jest to od rynku, na którym działa partner oraz aktualnej sytuacji w branży. Natomiast Centrala Futunext odpowiedzialna jest za prowadzanie marketingu ogólnopolskiego, który zwiększa rozpoznawalność i wiarygodność oraz wspiera Franczyzobiorcę w skutecznym pozyskiwaniu wartościowych i prestiżowych zleceń.
  Opłata wstępna gwarantująca przystąpienie do sieci Futunext, to 15.000 tysięcy netto. Jest ona stosunkowo niska w odniesieniu do przewidywanych zysków i – co więcej – stanowi główną części inwestycji we franczyzę Futunext, ponieważ Futunext nie oczekuje posiadania i wyposażenia lokalu, jak również inwestycji w maszyny czy narzędzia. Ze swojej strony dostarcza oprogramowania i systemy informatyczne.
  Dołączenie do Futunext, to przede wszystkim korzyści wynikające z efektu sieci, czyli pozyskiwanie partnerów o zasięgu ogólnopolski, wspólny budżet na działania rozwojowe, wspólne gromadzenie doświadczeń i wiedzy, lokalne testowanie zmian organizacyjnych i rozwiązań technicznych, konsorcja, podwykonawstwo, transfer wiedzy, realny wpływ na kształt i przyszłość sieci, społeczność – komfort bycia częścią grupy, a nie samotnym przedsiębiorcą, wizerunek sieci w rozmowach i negocjacjach z Klientami, szybsze wdrożenie i szybsze zaistnienie na rynku.
  Każdy z oddziałów ma wyłączność terytorialną. Oznacza to, że zapytania ofertowe z jego regionu trafiają wyłącznie do franczyzobiorcy z danej lokalizacji oraz że w danym rejonie nie zostanie otwarty żaden inny oddział Futunext®. Natomiast Partner może realizować samodzielnie pozyskane zlecenia w całej Polsce, jednak poza terenem wyłączności innych franczyzobiorców.
  Centrala Futunext® odpowiada za jednolity standard realizacji zleceń w całej sieci. Realizuje to dzięki tworzeniu i udostępnianiu materiałów informacyjnych, organizacji szkoleń oraz przestrzeni do dzielenia się wiedzą oraz kontroli jakości prac franczyzobiorców. Centrala Futunext® odpowiada za utrzymanie i budowę sieci, za budowanie relacji międzyczłonkami sieci, za wsparcie partnerów w wyznaczaniu i realizowaniu celów biznesowych. Centrala Futunext® wyznacza dostawców materiałów i usług dla franczyzobiorców, nawiązuje i podtrzymuje współpracę ogólnopolskie. Centrala Futunext®, dzięki prowadzeniu działań marketingowych o zasięgu ogólnopolskim, pozyskuje zapytania ofertowe i przekazuje je partnerom według klucza geograficznego.
  Każdy franczyzobiorca Futunext® zobowiązuje się: Posługiwać się marką Futunext® w bieżącej komunikacji z klientami, partnerami i pracownikami Działać według wytycznych i instrukcji Futunext®: zarówno w zakresie prac technicznych jak i zadań administracyjnych i obszarów firmy Stale podnosić swoje kompetencje oraz dbać o rozwój swoich pracowników Rozwijać firmę i powiększać zespół, by zwiększać możliwości wykonawcze firmy Dzielić się wiedzą oraz wspierać rozwój sieci, również w zakresie opłacania składek członkowskich.
  Centrala Futunext gwarantuje wsparcie na każdym etapie pozyskiwania irealizacja zleceń, jak również w zakresie wyzwań stojących przed przedsiębiorcą. Transfer wiedzy zachodzi nie tylko pomiędzy Centralą a danym Franczyzobiorcą, ale również pomiędzy poszczególnymi Franczyzobiorcami oraz Pracownikami Centrali i Pracownikami Franczyzobiorców.
  W zależności od doświadczenia, z którym przychodzisz Franczyzodawca wspiera w uzupełnieniu niezbędnej do poprowadzenie udziału Futunext wiedzy. Są to zagadnienia związane ze sprzedażą i marketingiem, realizacją i kierowaniem zleceniami, rekrutacją i zarządzaniem pracownikami, byciem skutecznym i rozwijającym się przedsiębiorca.
  Tak, Futunext przeprowadza szkolenia wstępne i szkolenia uzupełniające dla Franczyzobiorcy i jego Pracowników. Co więcej udostępnia Akademię Futunext. Jest to narzędzie on-line służące do szkolenia i weryfikacji wiedzy Pracownika obejmującego dane stanowisko Pracy w Oddziale Futunext.
  Mateusz Orłowski
  Maciej Turski
  Mariusz Morycz
  Barłomiej Dziewulski
  Łukasz Woźniak