loader image

Kamienica

na Foksalu

///////
Powrót

Oddział warszawski Futunext w 2020 roku został zaproszony do uczestnictwa w niezwykłym przedsięwzięciu – realizacji instalacji Smart w kamienicy Foksal 13/15 – jednej z najbardziej ekskluzywnych inwestycji w Polsce. Podczas prac nie było przestrzeni na kompromisy. Z uwagi na standard wykończenia deweloperskiego, zawierający między innymi ręcznie wykonaną sztukaterię czy podłogi z egzotycznego drewna, prace projektowe musiały być przeprowadzone z najwyższą precyzją, a działania instalatorskie w tak wykończonym mieszkaniu wymagały szczególnej dbałości i staranności.

W rezultacie powstał projekt absolutnie wyjątkowy – nowoczesna technologia została subtelnie wkomponowana w klasyczne wnętrza: dzięki integracji systemu grzewczego, możliwe było zrezygnowanie z niepasującego sterownika grzewczego. W innym miejscu osprzęt naścienny został wbudowany w drewniane okładziny ścienne, lub całkowicie ukryty. W piękne, zabytkowe drzwi wbudowaliśmy czujniki otwarcia, a w pomieszczeniach komunikacyjnych zastosowaliśmy czujniki obecności. Umożliwiło to częściową rezygnację z akcesoriów naściennych, a tam, gdzie było to konieczne, oczekiwania estetyczne inwestora spełnił między innymi osprzęt porcelanowy.

Niewątpliwie, najwyższa kultura organizacyjna wszystkich wykonawców zaangażowanych w projekt zaprocentowała. Projekt został zrealizowany sprawnie, a wydanie mieszkania inwestorowi nastąpiło przed planowanym terminem. Powstało mieszkanie nie tylko piękne, ale też wyjątkowo wygodne w użytkowaniu i aktualne technologiczne.

Kluczem do obsługi tej realizacji było wkomponowanie automatyki w klasyczne, ekskluzywne wnętrza i precyzja prac instalatorskich.

Skorzystaj z wyceny online
Galeria zdjęć