CO OFERUJEMY

 

SYSTEM BMS

Spójne działanie wszystkich technologii na obiekcie. Integracja wszystkich systemów na obiekcie to gwarancja stałych oszczędności, zwiększenie bezpieczeństwa oraz łatwy nadzór nad wszystkimi rozwiązaniami. Rozwiązania klasy BMS to istota nowoczesnego budownictwa.

 

SYSTEMY MULTIMEDIALNE

Realizujemy nagłośnienie przestrzeni użytkowej, rozwiązania klasy Digital Signgage, systemy multimedialne sal konferencyjnych zintegrowane z oświetleniem i roletami. Pomożemy dobrać sprzęt dokładnie spełniający Twoje oczekiwania. Projekt zrealizujemy kompleksowo. 

 

SYSTEM ALARMOWY

Dobry system sygnalizacji włamania i napadu musi zapewniać bezpieczeństwo ludzi i mienia. W instalacji tej klasy nie można pozwolić sobie na żadne kompromisy. Często powtarzamy, że życzymy naszym klientom, by nigdy nie okazał się potrzebny, ale nie zazdrościmy osobom, które spotkało nieprzyjemne zdarzenie i nie zabezpieczyły się na tą okoliczność.

 

MONITORING

Obok systemu alarmowego to kolejne rozwiązanie, które szczególnie docenią ci, którym najbardziej zależy na bezpieczeństwie. Mając nagrania sprzed wielu dni wstecz oraz możliwość stałego podglądu z dowolnego miejsca na świecie zadbamy o coś ważniejszego niż nasze mienie – o spokój.

 

INNE SYSTEMY

Elektroniczne systemy w budynkach to nasza specjalność. Poza wspomnianymi powyżej rozwiązaniami wykonujemy systemy kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemy zarządzania miejscami parkingowymi, systemami ochrony obwodowej i wiele innych.

JAK PRACUJEMY

 

SYSTEM OD A DO Z

Naszą specjalnością są systemy realizowane kompleksowo. Od założeń koncepcyjnych, przez nadzór nad wykonawcami, montaż urządzeń, uruchomienie aż do finalnego zaprogramowania. Mamy świadomość, że naszym obowiązkiem jest konsultacja z innymi ekipami, by sprawnie i bez przeszkód doprowadzić inwestycję do szczęśliwego zakończenia.

 

SMARTHOME READY

To propozycja dla Inwestorów, którzy nie są pewni, czy potrzebują rozwiązań automatyki na swoim obiekcie lub nie chcą przeznaczać już dziś środków na realizację systemu BMS. W takim wypadku za ułamek kwoty systemu przygotujemy całą infrastrukturę tak, by w przyszłości instalacja mogła się odbyć szybko i bez remontów.

PODWYKONASTWO

Niejednokrotnie Wasz wykonawca systemu automatyki budynku staje przed trudnymi zadaniami i wyzwaniami – potrzebuje wsparcia podczas tworzenia systemu tylko w ograniczony zakresie. Służymy wtedy pomocą tylko w zakresie, który został nam wyznaczony. Jesteśmy pomocną ręką.

 

MODERNIZACJA

Modernizacja to propozycja dla klientów, które posiadają już działający system BMS, ale z różnych powodów nie chcą, by za rozbudowę lub naprawę systemu odpowiadała firma, która wykonała projekt pierwotnie. Podejmujemy się wyzwania przeglądu, naprawy i rozbudowy istniejących instalacji.

 

ANALIZA OFERT

To wariant dla Inwestorów, którzy potrzebują niezależnego rzeczoznawcy do oceny i analizy proponowanych rozwiązań przez firmy trzecie. Skrupulatnie przestudiujemy i wypunktujemy mocne i słabe strony oferowanych Państwu systemów.

 

PORADY I WSPARCIE

Zawsze służymy pomocą. Bez żadnych zobowiązań możesz poradzić się nas w każdej sprawie, która dotyczy technologii w domu. Po prostu zadzwoń i porozmawiaj z naszymi ekspertami.