CO OFERUJEMY

 

INTELIGENTNY DOM

Spójne działanie wszystkich technologii w domu. Harmonia i prostota. Wyobraź sobie, że wychodząc z domu za pomocą tylko jednego przycisku wyłączysz oświetlenie w całym domu, zamkniesz rolety, obniżysz temperaturę o kilka stopni, wyłączysz telewizor i uzbroisz alarm. Za pomocą telefonu szybko i wygodnie otworzysz furtkę kurierowi i sprawdzisz kiedy wyszedł. Przykłady można mnożyć – ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

 

SYSTEM ALARMOWY

Dobry system sygnalizacji włamania i napadu musi zapewniać bezpieczeństwo ludzi i mienia. W instalacji tej klasy nie można pozwolić sobie na żadne kompromisy. Często powtarzamy, że życzymy naszym klientom, by nigdy nie okazał się potrzebny, ale nie zazdrościmy osobom, które spotkało nieprzyjemne zdarzenie i nie zabezpieczyły się na tą okoliczność.

 

KINO DOMOWE

Gdy cenimy nasz wolny czas równie wysoce, co dobre kino warto pomyśleć o dobrych warunkach do wieczornych seansów kinowych. Dobrze dobrane akcesoria do kina domowego sprawdzą się nie tylko w dedykowanym pokoju kinowym, ale również w salonie. Szczególnie w przypadku, gdy to nasz INTELIGENTNY DOM zadba o to, by za pomocą jednego przycisku przekształcić go z miejsca spotkań na salę kinowa z prawdziwego zdarzania.

 

MONITORING

Obok systemu alarmowego to kolejne rozwiązanie, które szczególnie docenią ci, którym najbardziej zależy na bezpieczeństwie. Mając nagrania sprzed wielu dni wstecz oraz możliwość stałego podglądu z dowolnego miejsca na świecie zadbamy o coś ważniejszego niż nasze mienie – o spokój.

 

WIDEODOMOFONY

Wideodomofon jest narzędziem powszechnym i nie musi być nikomu przedstawiany. Nie zawsze jednak wykorzystywany jest pełny potencjał tych urządzeń. My wiemy, że warto rozmawiać zawsze, nie tylko gdy jesteśmy w domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrać połączenie za pomocą telefonu komórkowego i – zależnie od gościa – zaprosić go do środka, lub pożegnać.

JAK PRACUJEMY

 

SYSTEM OD A DO Z

Naszą specjalnością są systemy realizowane kompleksowo. Od założeń koncepcyjnych, przez nadzór nad wykonawcami, montaż urządzeń, uruchomienie aż do finalnego zaprogramowania. Mamy świadomość, że naszym obowiązkiem jest konsultacja z innymi ekipami, by sprawnie i bez przeszkód doprowadzić inwestycję do szczęśliwego zakończenia.

 

PODWYKONAWSTWO

Niejednokrotnie Wasz wykonawca systemu automatyki budynku staje przed trudnymi zadaniami i wyzwaniami – potrzebuje wsparcia podczas tworzenia systemu tylko w ograniczony zakresie. Służymy wtedy pomocą tylko w zakresie, który został nam wyznaczony. Jesteśmy pomocną ręką.

 

MODERNIZACJA

Modernizacja to propozycja dla osób, które posiadają już działający system inteligentnego domu, ale z różnych powodów nie chcą, by za rozbudowę systemu odpowiadała firma, która wykonała projekt pierwotnie. Podejmujemy się wyzwania przeglądu, naprawy i rozbudowy istniejących instalacji.

 

ANALIZA OFERT

To wariant dla Inwestorów, którzy potrzebują niezależnego rzeczoznawcy do oceny i analizy proponowanych rozwiązań przez firmy trzecie. Skrupulatnie przestudiujemy i wypunktujemy mocne i słabe strony oferowanych Państwu systemów.

 

PORADY I WSPARCIE

Zawsze służymy pomocą. Bez żadnych zobowiązań możesz poradzić się nas w każdej sprawie, która dotyczy technologii w domu. Po prostu zadzwoń i porozmawiaj z naszymi ekspertami.