ZOSTAŃMY PARTNERAMI

 

PODWYKONASTWO

Nieznane problemy, nowe systemy? Niejednokrotnie wykonawca systemu automatyki budynku staje przed trudnymi zadaniami i wyzwaniami – potrzebuje wsparcia podczas tworzenia systemu tylko w ograniczonym zakresie. My również znamy ten problem – nie sposób być specjalistą od wszystkiego. Dlatego służymy wtedy pomocą tylko w zakresie, który został nam wyznaczony. Jesteśmy pomocną ręką.

 

SZKOLENIA

Realizowane przez nas regularnie szkolenia dla instalatorów z zakresu systemu Loxone to nie tylko idealny sposób na wdrożenie się w nowy system, ale również poszerzenie swojej wiedzy na temat jednego z najszybciej rozwijających się systemów automatyki budynków na świecie. Zapraszamy!

 

INŻYNIER NA GODZINY

Proste zasady rozliczenia i brak jakiejkolwiek opłaty w przypadku nie rozwiązania Twojego problemu to powody, by dodać tę stronę do ulubionych w swojej przeglądarce. Masz problem z systemem automatyki, na który nie chcesz tracić czasu? Zleć go nam i zajmij się istotniejszymi sprawami, by Twoja firma rosła.

 

PORADY I WSPARCIE

Zawsze służymy pomocą. Bez żadnych zobowiązań możesz poradzić się nas w każdej sprawie, która dotyczy technologii w domu. Po prostu zadzwoń i porozmawiaj z naszymi ekspertami.

ROZWÓJ BRANŻY

 

INTELIGENTNY DOM

Tobie nie musimy tłumaczyć, jak wartościowymi rozwiązaniami są systemy automatyki budynków. I z pewnością wiesz, że wartość ta w Polsce jest wciąż nieproporcjonalnie wysoka do zainteresowania. Dlatego postawiliśmy sobie za cel popularyzację tematu Inteligentnego Domu. By klienci mieli dostęp do dobrych systemów, by dostawcy mieli rynek zbytu.

 

SPOŁECZNOŚĆ

Wierzymy, że nasza branża jak żadna inna potrzebuje współpracy między firmami. Nie traktujemy nikogo jako konkurentów. Wierzymy, że dużo więcej wspólnie osiągniemy współpracując. Budując społeczność integratorów budujemy wizerunek całej branży i naszych produktów. Jesteśmy otwarci na współpracę, dzielenie się doświadczeniem i wzajemną pomoc.

 

MEDIA

Pracujemy nad publikacjami, udzielamy się w mediach, rozmawiamy z ludźmi. Zmierzamy się z mitami, jakimi nasza branża obrosła. Wszystko to po to, by przekazać opinii publicznej, że choć rozwiązania Inteligentnego Domu sprawiają wrażenie futurystycznych, to poprawiają jakość życia tu i teraz.