Naszym celem jest kompleksowa obsługa inwestycji, dlatego rozszerzyliśmy zakres instalacji, które realizujemy, oferując pełen wachlarz systemów i rozwiązań. Odpowiadamy za pełną integrację wszystkich wdrażanych elementów przedstawiając naszym klientom pełną wizję nowoczesnego, inteligentnego domu.

1253

Inteligentny dom to nasza specjalność. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wewnętrzne procedury i skupienie na potrzebach inwestora realizujemy najlepsze systemy inteligentnych domów. Instalację tworzymy na bazie renomowanych produktów standardu KNX oraz Loxone.

1112

System alarmowy jest kluczowym elementem każdego nowoczesnego domu. Czujniki do niego podłączone chronią mieszkańców zarówno przed zdarzeniami losowymi, jak i nieproszonymi gośćmi.

1120

Monitoring zintegrowany w ramach inteligentnego domu umożliwia błyskawiczną reakcję na sygnały informujące o zagrożeniu wysyłane z czujników bezpieczeństwa lub instalacji grzewczej.

1116

Instalacje elektryczne to bezpieczeństwo mieszkańców i domu, selektywność reakcji na przeciążenia, skuteczna ochrona przeciwprzepięciowa oraz bieżący pomiar zużycia energii w aplikacji mobilnej.

1114

Bramy, rolety i inne  napędy  okienne i drzwiowe zapewniają kontrolę nad dostępem do mieszkania oraz idealne warunki oświetleniowe w pomieszczeniach, w których są wykorzystywane.

1118

Instalacje multimedialne takie jak kino domowe, nagłośnienie tarasu i jadalni lub odtwarzacze multimediów w pokojach kąpielowych sprawiają, że dom staje się miejcem wyjątkowego wypoczynku.

1126

Sieć komputerowa, Wi-FI dobrze zaprojektowane i wykonane umożliwiają dostęp do Internetu z każdego miej- sca posesji i korzystanie z domowych multimediów i dokumentów z dowolnego miejsca na świecie.

1128
Nadzór autorski

Wiemy, że sam projekt to nie wszystko. W przypadku korzystania z zewnętrznych ekip wykonawczych oferujemy nadzór autorski nad prowadzonymi w budynku pracami.

Concierge

Organizujemy pracę innych wykonawców na inwestycji. Koordynujemy terminy poszczególnych robót, raportujemy postępy oraz kompletujemy zdjęcia i dokumentację.

Pogotowie instalacyjne

Naprawiamy, rozbudowujemy i serwisujemy istniejące instalacje w budynkach. Przyjmujemy projekty trudne, realizo- wane przez inne firmy i pozbawione dokumentacji.

Konsultacje i doradztwo

W nieformalnej atmosferze dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i wspólnie wypracowujemy koncepcje projektowe w zakresie inteligentnych instalacji budynkowych.

Analiza ofert i audyt

Jako niezależni eksperci pomagamy w analizie ofert oraz wykonanych prac przez inne podmioty. Sprawdzamy zgodność stanu faktycznego z ofertą i dokumentacją oraz jakość prac.

Organizujemy Szkolenia tematyczne w zakresie projektowania, wykonywania i uruchamiania instalacji budynkowych. Program jest indywidualnie dopasowywany do grupy docelowej.

Podwykonawcy

Dostarczamy sprawdzonych wykonawców różnych branż będących zaufanymi partnerami Futunext® lub przechodzących nasz 3-etapowy proces weryfikacji.

Sprawdzenie okablowania

Sprawdzamy instalację i wykonujemy kompleksowe pomiary okablowania, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość instalacji oraz dokumentacji powykonawczej.

Smarthome Ready

Dom gotowy na wszystko. Przygotuj swój dom na technologiczną przyszłość w atrakcyjnej cenie. Więcej na www.SmartHomeReady.pl

Oferujemy szeroki zakres instalacji dla budownictwa komercyjnego, m.in.:

• Systemy kontroli dostępu
• Systemy rejestracji czasu pracy
• Systemy sygnalizacji włamania i napadu oraz ochrony obwodowej
• Systemy zarządzania miejscami parkingowymi
• Systemy multimedialne sal konferencyjnych i Digital Signage
• Instalacje przemysłowe oraz inteligentne instalacje dedykowane

• Systemy nagłośnienia DSO i Public Address
• Systemy przeciwpożarowe
• Rozwiązania klasy BMS
• Inteligentne oświetlenie miejskie
• Systemy monitoringu i rozwiązania KVM

Nasze standardy to gwarancja jakości i sukces inwestycji.