• gfx-video-text

    futunext

Misja

 

 

,,Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia.’’

– Wiktor Hugo

 
 
Doświadczenie w projektowaniu inteligentnych domówMamy doświadczenie

Realizowaliśmy zarówno milionowe, jak i bardzo niewielkie projekty. Z naszych rozwiązań korzystają codziennie tysiące użytkowników.

Kompleksowa realizacja inteligentnych domówPracujemy kompleksowo

Realizujemy projekty ,,od A do Z” rozpoczynając od koncepcji, przez projekt, realizację po obsługę serwisową – i bierzemy za to odpowiedzialność.

184
1207
Profesjonalne instalacje SmarthomeJesteśmy profesjonalistami

Wdrażamy sprawdzone rozwiązania. Pracujemy w oparciu o wewnętrzne procedury i standardy, a nie dzieło przypadku. Mamy niezbędne uprawnienia, licencje i certyfikaty.

Wycena realizacji SmartHome!Mamy jasne, przejrzyste wyceny

Wiemy, jak trudna dla Inwestora jest kontrola kosztów podczas trwania inwestycji, dlatego przygotowywane przez nas wyceny są przejrzyste i jasno określają warunki realizacji i zakres prac.

Inteligentny dom - WarszawaTworzymy branżę

Dzielimy się wiedzą – przeszkoliliśmy setki wykonawców i inwestorów, a nasze publikacje w prasie specjalistycznej i popularnej osiągnęły już ponad pół miliona egzemplarzy.

1433
Zaufany wykonawca KNX i LOXONEJesteśmy godni zaufania

Mamy opatentowany znak handlowy, zaufanych partnerów oraz referencje projektowe. Za sukces Twojej inwestycji odpowiadamy całą naszą reputacją.

 
Nie ryzykuj, sprawdź!
Budynki, które potrafią więcej. Chcesz dowiedzieć się, co to oznacza w praktyce? Poznaj zwykłe mieszkanie z niezwykłymi możliwościami – odwiedź nasz Dom Pokazowy w podwarszawskich Łomiankach.